Президент США Дональд Трамп переніс вручення вигаданої ним премії «За фейкові новини» на 17 січня. До цього він анонсував «церемонію» на 8 січня.

Про це він написав у Twitter.

«Премія за фейкові новини, що присуджується найбільш корумпованим та упередженим популярним медіа, будуть вручені невдахам у середу, 17 січня, а не в понеділок. Цікавість і важливість цих нагород є набагато більшою, ніж будь-хто може очікувати», — написав Трамп.

Прес-секретарка адміністрації президента США Сара Сендерс на питання журналістів про те, скільки нагород буде видано та чи буде ця подія транслюватися, відповіла: «Я, звичайно не хочу щось зіпсувати. Але, на мою думку, є ціла низка людей, які б могли отримати ці нагороди».

Нагадаємо, що на початку січня надійшла у продаж книга Майкла Волффа «Вогонь і лють: Всередині Білого дому за Трампа». Уривки з книги були опубліковані 3 січня в New York Magazine. У книзі Вулфф описує інтриги і хаос в адміністрації Трампа на основі 200 інтерв’ю.

Для написання книжки автор, зокрема, взяв коментар у екс-радника Трампа Стіва Беннона, за що президент США розкритикував його.

У книзі також стверджується, що Трамп і його команда не розраховували перемогти на президентських виборах, і результати голосування їх шокували.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here