Президент США Дональд Трамп у четвер пригрозив перекрити кордон з Мексикою в тому випадку, якщо ситуація з нелегалами, які намагаються потрапити на американську територію, вийде з-під контролю, повідомляє видання «Вашингтон Екзамінер».

«Якщо ми вирішимо, що справа виходить з-під контролю, якщо ми вирішимо, що (ситуація — «ІФ») дійшла до рівня, де ми ризикуємо втратити контроль, або наші люди почнуть отримувати поранення, ми повністю закриємо доступ до нашої країни на деякий час, поки не відновимо контроль», — сказав Д.Трамп журналістам в резиденції Мар-о-Лаго.

Він уточнив, що мова йде про весь американо-мексиканський кордон.

При цьому президент підкреслив, що від подібних заходів постраждає економіка Мексики, оскільки разом з екстреними заходами буде припинена торгівля між країнами через кордон.

Раніше американські ЗМІ повідомляли, що Пентагон направив не менше 5,8 тис. військовослужбовців на кордон з Мексикою для стримування каравану мігрантів з країн Центральної Америки.

Раніше шеф Пентагону Дж.Меттіс заявив, що Білий дім надав його відомству більше повноважень для захисту співробітників Бюро митного і прикордонного контролю США на південному кордоні країни.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here