Президент США Дональд Трамп у четвер обвинуватив учасника президентських перегонів в США демократа Майкла Блумберга в тому, що той не може конкурувати з професійними політиками.

«Міні-Майк Блумберг — лузер, у якого є гроші, але він не може вести дебати … Він нагадує мені зменшену копію Джеба «енергозберігаючого» Буша, але у Джеба більше політичних навичок і він краще ставився до чорношкірого населення», — написав Трамп у Twitter.

Трамп назвав Блумберга «163-сантиметровою масою млявої енергії, який не хоче бути на дебатах із професійними політиками». Саме натякаючи на низький зріст Блумберга, Трамп часто називає його «Міні-Майком».

До одного з повідомлень Трамп прикріпив публікацію директора з медіа Білого дому Дена Скавіно із зображенням. На фото зображений Трамп, котрий перерізає червону стрічку, і Блумберг, удвічі нижчий за Трампа в мішкуватому костюмі.

ЗМІ вважають, що Трамп, згадавши 163 см (5 футів 4 дюйми) занизив реальний ріст Блумберга, який становить 173 см (5 футів 8 дюймів). Ріст самого Трампа — 190 см.

Джеб Буш — брат Джорджа Буша-молодшого, республіканець. Він брав участь у президентських перегонах у 2016 році, проте вибув з неї після публікації на своєму сайті переписки з виборцями, з їхніми особистими даними.

Блумберг у відповідь на повідомлення Трампа написав у Twitter, що «в нього є всі інструменти і ресурси», щоб обійти Трампа на виборах.

«Дональд Трамп, у нас багато спільних знайомих у Нью-Йорку. За твоєю спиною вони сміються і називають божевільним ярмарковим блазнем. Вони знають, що ти успадкував великий статок, і розбазарив його дурними угодами і некомпетентністю», — написав Блумберг.

Батько Дональда Трампа був підприємцем-девелопером і залишив своїм дітям велику спадщину.

Потім Блумберг розмістив у Twitter GIF-зображення з кадрами з фільму «Гладіатор» і цитатою «Час вшановувати себе скоро закінчиться».

Трамп обрушився з критикою на Блумберга незабаром після того, як телеканал CNBC повідомив, що Блумберг платить впливовим користувачам Instagram, щоб ті робили публікації про нього.

За повідомленнями деяких американських ЗМІ, Трамп і Блумберг колись були друзями. Однак інші ЗМІ запевняють, що вони були просто знайомі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here