Нинішній президент США Дональд Трамп за результатами опитувань обігнав кандидата від Демократичної партії Джо Байдена в штатах, в яких триває основна боротьба за виборців, повідомляє портал Real Clear Politics.

За даними сайту, у Трампа 47,4% голосів в Огайо, у Байдена — 46%. У Північній Кароліні ситуація схожа — 47,8% у Трампа і 47,2% у Байдена. Майже однаково голоси розподілилися в Джорджії — 47,8% на користь Трампа проти 47,6% за Байдена. Найбільша перевага у нинішнього президента в Айові — 47,2% проти 45,8%.

Байден із невеликим відривом лідирує лише у двох ключових штатах. У Пенсільванії у колишнього віце-президента 48,7% голосів, у Трампа — 47,5%. У Флориді за Байдена 47,9% виборців, за Трампа — 47%.

Дані щодо ще одного важливого для кандидатів штату — Вірджинії — на порталі відсутні.

Однак у середньому, згідно з даними опитувань у масштабі країни, Байден випереджає Трампа на 6,8 процентного пункту за популярністю серед виборців.

Президентські вибори в США відбуваються 3 листопада. Нинішній президент США, республіканець Дональд Трамп спробує домогтися переобрання. Його суперник від демократів — колишній віце-президент Джо Байден.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here