Президент провів Різдво в своєму маєтку у Флориді в оточенні рідних.

Президент Дональд Трамп в день Різдва наголосив на важливості «відновлення уз любові» між людьми і подякував американським військовим за їх службу.

Трамп, який відзначав свято в оточенні родини у Флориді, опублікував коротке відео, в якому він і його дружина Меланія побажали «Америці і всьому світу дуже щасливого Різдва».

Перша леді сказала, що в цю пору року можна бачити, як діти упаковують різдвяні подарунки для військових, а люди об’єднуються, щоб допомогти один одному, і це є прояв «кращих якостей Америки і душі американського народу».

«У ці радісні дні ми проводимо час з нашими сім’ями, ми відновлюємо узи любові і доброї волі між нашими громадянами і, що найважливіше, ми відзначаємо диво Різдва», — сказав Трамп, нагадуючи про історію народження Ісуса Христа.

«Ця блага вість — найбільший різдвяний подарунок, причина нашої радості і дійсне джерело нашої надії», — сказав президент.

Однак президент працював навіть в Різдво.

Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі Сандерс повідомила, що президент був поінформований про вибух, влаштованому смертником в Кабулі в понеділок. Відповідальність за атаку, в результаті якої загинули щонайменше шестеро людей, взяла на себе угруповання «Ісламська держава».

Трамп також підбадьорив американських військових, які проводять свята далеко від своїх родин.

«Кожне американське серце вдячно вам, і ми просимо Бога охороняти вас і ваші родини», — заявив він, звертаючись до військовослужбовців Армії, ВМС, ВПС, Корпусу морської піхоти і Берегової охорони США за допомогою відеозв’язку зі свого маєтку.

Трамп подякував кожен вид збройних сил, але удостоїв особливої ​​похвали Берегову охорону, яка вразила його проведенням рятувальних операцій в період руйнівних ураганів.

«Ви виконали неймовірну роботу в Техасі, Флориді і Пуерто-Ріко», — сказав Трамп.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here