У США можливе введення обмежень на внутрішні поїздки через поширення коронавірусу нового типу (COVID-19), повідомив у вівторок американський президент Дональд Трамп на прес-конференції в Білому домі.

«Це можливо», — сказав Трамп, під час відповіді на питання про те, чи розглядає він введення обмежень на пересування всередині країни.

За словами Трампа, введення такого заходу залежить від того, «що буде далі».

Тим, хто планує поїздки на відпочинок у найближчі дні, Трамп рекомендував залишатися вдома. «Я б сказав, насолоджуйтеся своїм будинком. Я рекомендую їм просто насолоджуватися (дозвіллям — ІФ) в вітальні», — додав він.

Напередодні Трамп на брифінгу в Білому домі закликав американців дотримуватися суворих правил у боротьбі зі спалахом нового коронавірусу COVID-19.

«Я рекомендую всім американцям, зокрема молодим і здоровим, перейти за можливості на домашнє навчання, уникати зборів груп більше десяти осіб, поїздок без вагомих на те причин, походів у ресторани, бари і громадські місця», — заявив президент.

«Якщо ми все приймемо такі заходи, ми переможемо хворобу», — підкреслив американський лідер.

Президент зазначив, що такі заходи можуть тривати до липня або серпня. При цьому наразі введення загальнонаціонального карантину не передбачається, йдеться лише про можливі окремі осередки поширення.

Трамп зазначив, що нині в країні спостерігаються «обнадійливі результати» з боротьби з поширенням нового коронавірусу, вказавши на прогрес у розробці вакцини проти вірусу за участю американських експертів.

Станом на 17 березня, в США зареєстровано 5 тис. 868 випадків зараження коронавірусом, з них 97 осіб померли. Тим часом, 74 інфікованих одужали. Сьогодні лікування проходять 5 тис. 515 осіб, складний стан відзначається у 12 пацієнтів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here