Президент США Дональд Трамп знову заявив, що федеральні структури, яких торкнувся «шатдаун», не поновлять роботу, поки не буде узгоджено питання про виділення коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою, повідомляє телеканал CNN.

«Я не можу сказати, коли уряд відновить роботу. Але я можу сказати, що цього не станеться доти, доки у нас не буде стіни або паркана, як би ви це не називали», — сказав американський лідер у вівторок журналістам в Овальному офісі.

Він також висловив надію на те, що стіна буде зведена швидко.

Президент США Д.Трамп збирається звести стіну на кордоні з Мексикою, щоб вирішити проблему незаконної міграції. На будівництво цього об’єкта потрібно $ 5,7 млрд з бюджету. Однак сенат США, де більшість місць займають республіканці, відмовився затверджувати бюджет з урахуванням витрат на зведення стіни.

У свою чергу американський лідер виконав загрозу про часткову зупинку роботи уряду, якщо він не доб’ється схвалення будівництва стіни на кордоні з Мексикою.

Роботу частини американських федеральних установ було припинено 22 грудня. У Білому домі не виключили, що такий «шатдаун» може тривати як мінімум до 3 січня, коли почне працювати конгрес нового скликання.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here