Президент США Дональд Трамп у п’ятницю виступив із твердженням, що, хоча Іран не перемагав у війні, але ніколи не зазнавав невдачі з переговорами.

«Іран ніколи не перемагав у війні, але ніколи не зазнавав провалу із переговорами», — написав Трамп у Twitter.

Водночас американський лідер не став ще як-небудь пояснювати цю думку.

Раніше, після появи повідомлень про ліквідацію американськими військовими командувача іранського спецпідрозділу «Кудс» Касема Сулеймані, Трамп розмістив у Twitter зображення американського прапора.

У п’ятницю стало відомо про загибель у Багдаді Сулеймані та заступника командувача шиїтського ополчення Іраку Абу Махді аль-Мухандіса. Операцію з їх усунення провели в Іраку американські військові за вказівкою президента Трампа.

«ЗС США відповідно до вказівки президента рішуче здійснили дії оборонного характеру, знищивши главу включеного до списку терористичних організацій підрозділу «Кудс» КВІР Касема Сулеймані на захист зарубіжного персоналу Сполучених Штатів», — йшлося у заяві Пентагону.

Пізніше верховний лідер Ірану аятола Алі Хаменеї пообіцяв, що вбивство Касема Сулеймані не залишиться без помсти. Хаменеї також оголосив загальнонаціональну триденну жалобу у зв’язку із загибеллю Сулеймані.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here