Президент США Дональд Трамп заявив, що представники його адміністрації ніколи не домовлялися про розміщення його портрета на горі Рашмор (штат Південна Дакота).

«Це фальшиві новини від провальної New York Times і телеканалу з низькими рейтингами CNN. Ніколи не пропонували цього, хоча, грунтуючись на багатьох речах, досягнутих за перші три з половиною роки, можливо, більше, ніж під час будь-якого іншого президента, звучить як хороша ідея для мене!»- написав Трамп у своєму Твіттері.

Раніше газета New York Times і телеканал CNN повідомили, що помічники господаря Білого дому зверталися до губернатора Південної Дакоти Крісті Ноем у минулому році з питання додавання портрета Трампа до монумента з чотирма президентами.

New York Times з посиланням на джерело повідомила, що після візиту Трампа в Південну Дакоту минулого місяця Ноем піднесла президентові подарунок у вигляді копії монумента заввишки більше метра з додаванням його п’ятим президентом.

Гора Рашмор відома тим, що в її гранітній гірській породі висічений барельєф висотою 18,6 м, що містить скульптурні портрети чотирьох президентів США: Джорджа Вашингтона, Томаса Джефферсона, Теодора Рузвельта і Авраама Лінкольна.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here