Кількість тестів на COVID-19, зроблених у США, перевищила 50 млн, повідомив на брифінгу президент США Дональд Трамп.

«Сьогодні кількість зроблених у нас тестів перевищила 50 млн, це набагато більше, ніж у будь-якій іншій країні світу. Індія з 20 млн тестами на другому місці, але у нас — 50 млн», — сказав Трамп.

«Ми працюємо з кожним штатом для того, щоб забезпечити поставки «Ремдесивіра» для лікування на ранніх стадіях, щоб надати лікування стероїдами тим, хто хворий серйозно. Ми тісно працюємо з лікарнями, будинками для людей похилого віку. Показники «Ремдесивіра» прекрасні, рівень летальних випадків у нас продовжує знижуватися, і він буде ще нижчим», — запевнив президент США.

У червні Трамп заявляв, що США до кінця року будуть володіти вакциною і ефективними ліками від коронавірусу COVID-19. «До кінця року ми будемо мати ефективну вакцину, ліки і терапію», — сказав він.

США посідають перше місце серед усіх країн світу за кількістю заражень коронавірусом і випадків летальних результатів. Згідно з даними статистичного сайту Worldometer, в США з початку спалаху вірусу діагностовано понад 4 млн випадків зараження, понад 146 тис. хворих померли. Понад 1,9 млн осіб одужали.

 

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here