Президент США Дональд Трамп у понеділок оголосив про плани провести наступний саміт «групи семи» на приналежному йому гольф-курорті в Маямі, повідомляє телеканал CNBC.

На полях саміту G7, що проходить в Біарриці, американський лідер сказав, що остаточне рішення ще не прийнято, але як варіант він розглядає свій гольф-клуб.

«Ми ще не прийняли остаточного рішення. Але гольф-курорт просто поруч з аеропортом. Це прекрасне місце. Там багато вільного простору», — сказав Трамп журналістам в Біарриці.

«До того ж, це Маямі, це прекрасне місто», — додав глава Білого дому.

Він зазначив, що коли саміти проводилися в Італії, Канаді та Франції, як місце проведення обиралися населені пункти, розташовані далеко від аеропортів, що створювало додаткові організаційні незручності. За його словами, йому щоразу доводилося пересідати з «Борта номер один» на більш маленький літак або вертоліт, щоб дістатися до кінцевого пункту призначення.

«Багато місця розташовані дуже далеко, їхати до них дуже довго. Потрібні вертольоти, щоб добиратися. А до курорту в Маямі можна дістатися за кілька хвилин після того, як приземлишся в аеропорту», — сказав Трамп.

При цьому президент США не став говорити, чи запросив би він на цей саміт Росію, чи ні.

«Є певна кількість людей, які хотіли б бачити повернення Росії в G8. Я не знаю, яке рішення ми приймемо, але вчора ми обговорювали Росію», — вказав Трамп.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here