Президент США Дональд Трамп звернувся із закликом до сенаторів-членів Республіканської партії вступити в боротьбу за підсумки виборів глави держави.

«Настав час сенаторам-республіканцям вступити в боротьбу за посаду президента, як це зробили б демократи, якби вони справді перемогли», – написав Трамп в Твіттері.

За його словами, є «незаперечні докази» шахрайства на виборах, які забезпечили перемогу демократа Джо Байдена.

До доказів він відніс масові вкидання виборчих бюлетенів, що надійшли поштою, в деяких штатах, появу в скриньках для голосування фальшивих бюлетенів, подвійне голосування, «голосування» померлих людей, фальшиві підписи нелегальних мігрантів, відсторонення спостерігачів-республіканців, більшу кількість голосів, ніж виборців.

Трамп звинуватив суди і ФБР в тому, що вони «не впоралися зі своєю роботою», заявивши, що «виборча система Сполучених Штатів на вигляд така сама, як у країнах третього світу».

Президент також зазначив, що «свобода преси давно зникла, це фальшиві новини».

«Але, коли все це закінчиться, цей період часу стане просто ще однією потворною главою в історії нашої країни. Ми переможемо!!!» – наголосив Трамп.

Як повідомлялося, деякі сенатори-республіканці, зокрема лідер сенатської більшості Мітч Макконнелл, висловилися проти того, щоб оскаржувати результати виборів. Конгрес США на спільному засіданні обох палат 6 січня має затвердити результати голосування колегії вибірників, офіційно закріпивши перемогу Байдена.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here