Президент США Дональд Трамп у понеділок підписав у Вашингтоні закон про збільшення Фонду компенсацій постраждалим і родичам загиблих під час трагедії 11 вересня 2001 року.

Зокрема, кошти з фонду отримають співробітники екстрених служб, які постраждали під час терактів, і їхній сім’ї.

«Увесь світ став свідком мужності й життєстійкості нашого народу в особі видатних представників Нью-Йоркського управління пожежної охорони та департаменту поліції Нью-Йорка», — заявив він перед тим, як підписати документ.

Церемонія підписання відбулася в Рожевому саду в Білому домі. На ній були присутні пожежники, поліцейські та інші співробітники екстрених служб разом зі своїми сім’ями, а також родичі загиблих від травм або захворювань та ускладнень, що розвилися у них після роботи над ліквідацією наслідків терактів 11 вересня 2001 року.

Раніше цей законопроект схвалили більшістю голосів в обох палатах конгресу США. Завдяки йому обсяг фонду протягом найближчих 10 років зросте на $10,2 млрд. Кошти фонду направляються на надання медичної допомоги та компенсацій тим, хто займався ліквідацією наслідків нападів і їхнім сім’ям.

Теракти 11 вересня 2001 року — серія з чотирьох координованих терактів, скоєних смертниками в США. Внаслідок терактів загинули майже 3 тис. осіб. Теракт скоїли члени організації «Аль-Каїда»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here