Президент США Дональд Трамп в понеділок звинуватив конгресмена Адама Шиффа, найвисокопоставленішого демократа в Комітеті з розвідки Палати представників, у витоку конфіденційної інформації.

Нагадаємо, що комітет проводить одне з декількох розслідувань, присвячених питанню про втручання Росії в президентські вибори 2016 року. Трамп неодноразово стверджував, що змови між його передвиборним штабом і Росією не було.

«Адам (Шифф) допускає незаконну витік конфіденційної інформації Adam (Schiff) про закритих слуханнях в комітеті. Це необхідно зупинити! »- написав Трамп в« Твіттері ».

Минулої п’ятниці Комітет з розвідки Палати представників оприлюднив меморандум, що містить звинувачення на адресу ФБР і Мін’юсту в упередженості по відношенню до Трампу, що проявляється в ході розслідування.

Трамп стверджує, що меморандум повністю знімає з нього звинувачення, проте його критики заявляють, що він випускає з уваги контекст, істотний для розуміння ситуації. Демократи наполягають на публікації спростування.

Деякі законодавці-республіканці прагнуть применшити значення оприлюдненого меморандуму, заявляючи, що розслідування, очолюване спецпрокурори Мюллером, має тривати.

Представники Адама Шиффа поки не прокоментували ситуацію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here