Трохи більше третини американців вважають, що висновки, зроблені в доповіді спецпрокурора США Роберта Мюллера з «російського розслідування», виправдовують президента США Дональда Трампа, йдеться в опублікованому в п’ятницю опитуванні NPR / PBS.

Респондентів попросили відповісти на запитання, грунтуючись на тому, що вони бачили або чули про доповідь Мюллера. Повний текст доповіді поки не опублікований.

У результаті, 36% опитаних заявили, що доповідь доводить невинуватість президента. 56% респондентів заявили, що у них все ще залишаються питання щодо невинуватості Трампа. Решта не змогли відповісти.

Водночас, більшість американців хотіли б побачити доповідь спецпрокурора цілком. Таку думку висловили 75% опитаних. 18% вважають, що достатньо вже опублікованого короткого звіту генпрокурора США Вільяма Барра.

Минулого тижня стало відомо, що Мюллер завершив розслідування передбачуваного втручання РФ у американські вибори 2016 року і передав доповідь генпрокурора Вільяму Барру.

Барр, вивчивши доповідь Мюллера, направив до Конгресу лист, в якому йшлося, що спецпрокурор не побачив ознак змови команди Трампа з РФ.

Демократи з Палати представників США наполягають на оприлюдненні повної доповіді Мюллера.

Спікер нижньої палати Конгресу США Ненсі Пелосі назвала чотирьохсторінкове резюме Барра щодо доповіді спецпрокурора «поблажливим» і «безцеремонним», додавши, що демократи мають самі зробити висновки з доповіді Мюллера.

Опитування проводилось з 25 до 27 березня. У ньому взяли участь 938 осіб.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here