У комітеті Палати представників Конгресу США з фінансових справ винесли на обговорення проект закону про санкції щодо Росії «Для відповіді і попередження російських атак на американські вибори».

Законопроект, текст якого опублікований на сайті комітету з фінансових справ, передбачає, що протягом 60 днів з моменту прийняття даного законопроекту Мінфін США зобов’язаний ввести заборону для будь-яких осіб з США на транзакції, фінансування і будь-яке інше співробітництво щодо російського суверенного боргу.

Також законопроект зобов’язує Мінфін США протягом 90 днів включити в санкційні списки США будь-які російські фінансові інститути, а також приватних і юридичних осіб, причетних або таких, що підтримували російську кампанію з втручання в американські вибори в 2016 або 2018 роках.

Більше того, законопроект потребує від громадян США в 90-денний період розкрити зв’язки з російськими фінансовими організаціями — Сбербанком Росії (MOEX: SBER), ЗЕБом, банком ВТБ (MOEX: VTBR), Газпромбанком (MOEX: GZPR), Россельхозбанком і Промсвязьбанком (MOEX: PSKB).

Згідно з текстом законопроекту, також під санкції можуть підпасти будь-які енергетичні проекти за межами РФ, в які Росія інвестувала понад $ 5 млн.

Даному законопроекту поки не присвоєно номер, у тексті документа відсутня інформація про те, хто з конгресменів виніс цей законопроект на обговорення, а також терміни розгляду документа.

Це не єдиний законопроект з антиросійських санкцій у Конгресі США, котрий знаходиться на стадії розгляду. З початку 2019 року члени Конгресу США висунули більше трьох законопроектів, націлених на нові рестрикції щодо Росії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here