Сьогодні президент Сполучених Штатів проводить у Вашингтоні традиційний молитовний сніданок, на який з’їхалися майже 4 тисячі чоловік з 130 країн
світу. Серед гостей заходу були помічені і українські політики — через відтік кадрів Верховна Рада вчора навіть не змогла попрацювати.

Місцем проведення сніданку став вашингтонський готель «Хілтон». Журналіст зазначила, що ті, хто не мають протекції протестантських церков, за чутками,
повинні викласти за запрошення до 25 тисяч доларів. Відзначається, що напередодні перший віце-спікер Ради Ірина Геращенко публічно звинуватила українських депутатів в тому, що вони нехтують своєю законодавчою роботою.

А в кулуарах парламенту говорили — в «Хілтон» сьогодні повинні побувати як мінімум три десятка українських народних обранців. Зокрема — Юлія Тимошенко і кілька її однопартійців, які відмовилися від коментарів.

Якщо депутати привезуть квитки додому і оформлять поїздку як відрядження, їм відшкодують дорогу. А найекономніший переліт з Києва до Вашингтона (з пересадкою) коштує не менше 16 тис. Грн на одну людину.

Повідомляється також, що в порівнянні з минулим роком втричі збільшилася російська делегація: називають цифру в 60 чоловік. Летять вони за свій рахунок і планують влаштувати усередині неформальний «російський будинок» — місце для спілкування з американцями.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here