Парад може бути приурочений до Дня поминання, Дню незалежності або Дню ветеранів

Президент США Дональд Трамп має намір провести в Вашингтоні військовий парад, що перевершує за розмахом парад на честь Дня взяття Бастилії у Франції, на якому він побував в минулому році.

Дата параду поки не призначена, однак в Пентагоні заявили, що йде процес опрацювання деталей.

Серед можливих дат — три національних свята: День поминання, що відзначається 28 травня в пам’ять про загиблих військовослужбовців, День незалежності, який відзначається 4 липня, коли традиційно проводиться масштабний салют на Національної алеї у Вашингтоні, і День ветеранів, 11 листопада, який в цьому році також збігається з 100-ю річницею закінчення Першої світової війни.

Як повідомляється, військове керівництво схиляється до листопадової датою, щоб не змішувати пов’язану з парадом символіку військової могутності США і повну протиріч політичне життя країни, оскільки в такому випадку парад пройде через кілька днів після виборів в Конгрес.

За даними The Washington Post, Трамп розпорядився про організацію параду 18 січня в ході зустрічі з вищим військовим керівництвом країни, в тому числі міністром оборони Джеймс Меттіс і главою Об’єднаного комітету начальників штабів генералом Джозефом Данфорду.

У США рідко проводяться військові паради такого розмаху, якого, по всій видимості, хоче домогтися Трамп, хоча невеликі військові підрозділи нерідко влаштовують марші з нагоди Дня незалежності і інавгурації президента.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here