У США висунули обвинувачення російській адвокатці Наталії Весельницькій, яка у 2016 році, за попередніми даними, зустрічалась у Trump Tower в Нью-Йорку із сином Дональда Трампа — Дональдом Джоном. Як пише CNN з посиланням правоохоронців, прокуратура Манхеттена звинуватила адвокатку у перешкоджанні правосуддю у справі про відмивання грошей.

CNN наголошує, що це обвинувачення «підкреслює зв’язки Весельницької з російським урядом».

«Весельницька наразі не перебуває у США, і навряд вона коли-небудь постане перед судом або буде поміщена під варту, якщо не залишить Росію», — повідомляє канал.

У коментарі CNN російська юристка повідомила, що «захистить свою професійну честь», але відмовилася коментувати подробиці справи, заявивши, що щойно дізналася про неї.

Наталя Весельницька, за даними американських ЗМІ, зустріччалась із Дональдом Трампом-молодшим у 2016 році, перед президентськими виборами у США. Зустріч з російською юристкою Наталією Весельницькою нібито організував сам Трамп-молодший. Зустріч відбулась 9 червня 2016 року.

Син Трампа змушений був виступити перед Сенатом через зустріч з юристкою.

Після оприлюднення інформації у ЗМІ про зустріч із сином Трампа, Наталія Весельницька заявила, що не має зв’язків з Кремлем.
За даними ЗМІ, син Трампа зустрічався Весельницькою, щоб отримати компромат на тодішню суперницю Трампа — кандидатку в президенти США від демократів Хілларі Клінтон.

За даними CNN, pвинувачення щодо Весельницької, ймовірно, пов’язане зі справою у Нью-Йорку, яка стосується відмивання грошей кіпрською інвестиційною компанією Prevezon Holdings Ltd. і її російського власника Дениса Каціва.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here