19 липня низка ЗМІ повідомила, що під час візиту в район проведення операції Об’єднаних сил президент України Володимир Зеленський нібито відштовхнув міністра оборони Степана Полторака. Зокрема, InfoResist опублікував відео інциденту.

На ролику епізод погано видно через чоловіка з відеокамерою, який стояв поруч. Полторак різко відхилився назад, біля нього майнула рука Зеленського.

Прессекретарка Полторака Вікторія Кушнір заявила InfoResist, що Зеленський жестикулював, Полторака не штовхали, а відео назвала прикладом маніпуляцій журналістів.

«Інформація не відповідає дійсності. Він і [глава Генштабу Збройних сил України Руслан] Хомчак зробили крок назад, щоб президент поспілкувався із заступником глави Офісу президента», – сказала вона.

Головред «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов повідомив у Facebook, що Полторак йому особисто підтвердив, що інциденту не було.

«Полторак сказав, що жодного інциденту не сталося. Із його слів було так. Після привітання міністра і начальника Генштабу Хомчака президент підійшов до заступників глави ОП [Офісу президента] Руслана Рябошапки й Кирила Тимошенка. Очевидно, президент хотів щось їм сказати наодинці щодо іншої теми. Тому він повернувся в бік міністра і сказав «Секундочку!» Сказано це було, за словами міністра, коректно, без чогось загрозливого. Після кількох слів зустріч нібито пішла за планом», – пише Бутусов.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here