Суд у Парижі засудив удову бойовика «Ісламської держави» Хаят Бумеддін до 30 років в’язниці у справі про атаки на журнал «Charlie Hebdo» і магазин кошерних продуктів у 2015 році, пише газета «Паризьен».

Бумеддін визнали винною в участі у злочинному терористичному угрупованні і у фінансуванні тероризму. Всього в процесі фігурували 14 можливих спільників терористів, винних у нападах на кошерний супермаркет Hyper Cacher і «Charlie Hebdo».

Крім удови бойовика, до 30 років в’язниці засудили Алі Різа Полата, якого суд назвав «центральною ланкою» в підготовці терористичних актів. Він має намір подати апеляцію.

Решту обвинувачених засудили до менш тривалих тюремних термінів від чотирьох років. У шістьох з них суд не побачив терористичних мотивів, що допомогло домогтися пом’якшення вироку.

У січні 2015 року кілька озброєних людей відкрили стрілянину в офісі французького сатиричного журналу «Шарлі Ебдо» (Charlie Hebdo) в Парижі, 12 людей загинули і 11 отримали поранення. У цьому ж місяці терорист Амеді Кулібалі увірвався в магазин кошерної їжі на сході Парижа і відкрив вогонь. У результаті загинули чотири людини, ще кілька були взяті в заручники. Згодом терорист був ліквідований.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here