Влада Ірану заборонила вивчення англійської школярами молодшої школи, щоби зупинити «культурне вторгнення» з боку західної цивілізації.

Про це повідомляє New York Times.

«Вивчення англійської мови в рамках офіційної програми як у державних, та і в недержавних школах суперечить закону та офіційним регуляціям», — заявив голова державної Ради середньої освіти Мехті Навід-Адхам.

«Ми виходимо з того, що у початковій школі у студентів закладається основа іранської культури», — пояснив посадовець.

Він також наголосив, що позакласне вивчення англійської школярами також може бути заборонене. Представник іранської влади пояснив, що вивчення англійської починається лише після того, як діти досягають віку 12-14 років.

Ісламської держави Іран протягом кількох десятиріч намагається протиставити себе заходу. Духовне керівництво країни неодноразово заявляли про небезпеку «культурного вторгнення» Заходу у іранське суспільство.

Як повідомлялося, перед Новим роком Іран охопили протести, в результаті яких загинуло понад 20 людей. Мітингарі вимагали змінити систему влади; також звучали вимоги надати громадянам більше прав та свобод. Зрештою мітинги були подавлені.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here