Лідер «Руху нових сил» екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заперечує проти надання зразків голосу.

Про це повідомив «Українській правді» один із адвокатів Саакашвілі Руслан Чорнолуцький після того, як Саакашвілі залишив приміщення СБУ, де у вівторок проводилися слідчі дії.

«Сьогодні була слідча дія щодо намагання відібрання зразків голосу в рамках експертизи. Ми надали свої пояснення і заперечення», – сказав захисник.

Чорнолуцький зазначив, що Саакашвілі пробув у приміщенні СБУ близько 2 годин.

Адвокат пояснив, що його підзахисний не хоче надавати зразки голосу, оскільки експертиза науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ вже завершена.

«Ми виявили в постанові про відібрання зразків голосу багато помилок… Ми вважаємо: якщо екпертиза закінчена, то які зразки голоси пан Михеіл має надавати? Це не логічно. Це одна з підстав того, що в рамках нинішньої слідчої дії пан Міхеіл заперечував проти відібрання зразків голосу», – сказав Чорнолуцький.

За словами адвоката, наступної повістки правоохоронці Саакашвілі не вручали і не озвучували.

29 грудня прес-секретар генерального прокурора Лариса Сарган повідомила, що експертиза науково-дослідного інституту спеціальної техніки та судових експертиз СБУ підтверджує аутентичність голосів на зафіксованих розмовах між Саакашвілі та Курченком.

Водночас захист Саакашвілі заявив, що експертизу голосів екс-президента Грузії та олігарха-втікача Сергія Курченка, зафіксованих на аудіозаписах українськими правоохоронцями, було підтасовано.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here