Більше 200 північнокорейських уболівальниць перетнули демаркаційну лінію з Південною Кореєю 7 лютого для участі в церемонії відкриття Зимових Олімпійських ігор у Пхенчхан, яка відбудеться 9 лютого.

Прибулі — частина делегації, що складається з 280 осіб на чолі з міністром спорту КНДР Кім Ір Гуком.

Вболівальники прибутку після оркестру Samjiyon. Контакти під час Олімпіади спостерігачі вважають явними ознаками відлиги в напружених відносинах Півночі і Півдня Кореї, двох корейських держав перед Олімпійськими іграми. Повідомлялося, що вболівальниці були обрані після ретельного відбору, включаючи вивчення їх сімейного походження, поглядів, навичок і вірності правлячої Трудової партії Кореї.

Міністерство у справах об’єднання Південної Кореї також повідомило, що молодша сестра Кім Чен Ина — Кім Йон Чон також відвідає Південну Корею для участі в церемонії відкриття 9 лютого. Пхеньян повідомив Сеулу, що Кім Йо Чон буде супроводжувати Кім Ен Нама, номінального главу держави в КНДР, а також двох інших високопоставлених чиновників.

Північна Корея вже відправила делегацію з 46 чоловік. В її складі 22 спортсмена, які візьмуть участь в змаганнях збірної жіночої хокейної команди. У оркестру заплановано два виступи.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here