Водієм вантажівки, яка ледь не зіткнулася з учасниками акції протесту в американському Міннеаполісі, виявився виходець з України Богдан Вечірко.

нцидент з його участю стався у неділю 31 травня на мосту 35W в Міннеаполісі. На відеозаписі моменту події видно, що вантажівка мчить швидкісною трасою, якою йдуть учасники акції протесту. Водій ймовірно за все, весь час сигналив, помітивши людей тому, що практично всі протестувальники зійшли з центральної частини дороги.

Протестувальники витягли водія з кабіни і побили його. За даними поліції, травми у Вечірка безпечні для життя і лікування водій не потребує. Частина протестувальників стала на захист водія. За даними поліції, інших жертв і постраждалих немає. Вечірко перебуває у в’язниці округу Геннепін.

«За даними, які українські консули отримали від офіційних органів охорони правопорядку штату Міннесота, Богдан Вечірко є громадянином Сполучених Штатів», — зазначили в українському посольстві.

Інформація про можливе українське походження Богдана Вечірка з’ясовується. Зокрема, наразі здійснюється перевірка, чи перебував раніше пан Вечірко на консульському обліку в закордонних дипломатичних установах України в США.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here