Керівництво Ізраїлю вирішило назвати залізничну станцію біля Стіни плачу в Єрусалимі в честь президента США Дональда Трампа. Про прийняття даного рішення заявив міністр транспорту країни Ісраель Кац.

«Я прийняв рішення назвати станцію у головній святині єврейського народу ім’ям Дональда Трампа в знак визнання внеску президента США в зміцнення статусу нашої столиці та Ізраїлю, за історичну» Єрусалимську декларацію «, — заявив він.

Станція біля Стіни плачу разом з ще однією станцією і підземним тунелем повинні стати продовженням споруджуваної лінії для швидкісного потягу за маршрутом Тель-Авів — Єрусалим.

Кац назвав проект з продовження швидкісного залізничного маршруту до Стіни плачу найважливішим національним проектом для міністерства транспорту.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп оголосив про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю, після чого в країні почалися зіткнення між палестинцями та ізраїльтянами.

21 грудня Генеральна асамблея ООН під час екстреної пленарної зустрічі прийняла резолюцію із закликом зберегти статус Єрусалима незмінним на противагу позиції США про визнання цього міста столицею Ізраїлю.

Документ підтримали 128 країн, дев’ять виступили проти, а 35 утрималися.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here