У 2021 році через пандемію коронавірусу COVID-19 Всесвітній економічний форум відбудеться не у швейцарському Давосі, як це було раніше, а в Сінгапурі, а також змінили дату проведення — з кінця січня на середину травня. Про це повідомляє DW.

Згідно з повідомленням, у понеділок, 7 грудня, організатори заявили, що захід, в якому беруть участь найголовніші політики та економісти світу, проведуть не в кінці січня, а з 13 до 16 травня.

За словами засновника і незмінного президента Всесвітнього економічного форуму, німецького економіста Клауса Шваба, захід відбудеться в режимі персональних зустрічей. Водночас жодних інших деталей щодо проведення майбутнього форуму Шваб не розкрив.

Як зазначив засновник, рішення про перенесення форуму було ухвалено з огляду на питання безпеки учасників заходу, адже у Сінгапурі ситуація з коронавірусом є сприятливішою, ніж у багатьох інших місцях у світі. Він також уточнив, що у 2022 році форум повинен повернутися знову до Давосу.

Слід зауважити, що протягом останніх тижнів у Швейцарії, де ситуація з коронавірусом є однією з найскладніших в Європі, розглядали варіант перенесення форуму з Давоса до іншого міста країни — Люцерна, де захід міг би відбутися у віртуальному режимі. Однак перевагу все ж здобув Сінгапур.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here