Ще у 2016 році Сергій Пашинський на дорозі біля Василькова вистрілив з пістолета у В’ячеслава Хімікуса.

Пашинський заявив, що напав саме Хімікус, але той стверджував зворотнє.

Прокуратура у 2017 році двічі закривала провадження з формулюванням «відсутність складу злочину».

Печерський суд Києва 7 жовтня обрав нардепу 5-8 скликань Сергію Пашинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави. Його адвокат Андрій Федур вважає, що у СІЗО є загроза життю для його підзахисного.

Історія справи

Ввечері 31 грудня 2016 року Пашинський з дружиною їхали з кінотеатру додому. На дорозі вони побачили несправний автомобіль, який штовхали дві людини. За версією Пашинського, його дружина зробила людям зауваження про створення аварійної ситуації, у відповідь один з тих, що штовхали машину, нібито її обматюкав. Після чого Пашинський посварився з В’ячеславом Хімікусом і вистрілив в нього зі свого нагородного пістолета.

Хімікус же каже, що першою його обматюкала дружина Пашинського, нардеп погрожував пістолетом і йому довелося оборонятися пляшкою.

Також Хімікус стверджує, що Пашинський не зробив попереджувальний постріл у повітря.

Тоді дії екс-нардепа розглядалися як самооборона. Дії Хімікуса були кваліфіковані як хуліганство, а матеріали — направлено до суду для притягнення його до відповідальності.

У сюжеті «Еспресо» уточнюється, що після зміни влади захист Хімікуса звернувсяя в Генпрокуратуру для повторного розслідування події, аргументувавши це зміною політичної ситуації в країні. ГПУ поновила справу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here