Президент України Володимир Зеленський привітав США з Днем ветеранів та відзначив видатні заслуги ветеранів українського походження в американській армії.

«У партнерстві з нашими друзями і союзниками українська нація здобувала перемоги в усьому світі. Цього дня віддається данина поваги воїнам нашого стратегічного партнера і союзника — Сполучених Штатів. Американці українського походження з честю і гідністю служили в лавах Збройних сил США. Великі американські герої, такі як сержант Майкл Стренк, морський піхотинець США, чия команда встановила легендарний прапор на чорних пісках Іодзіми», — написав він на своїй сторінці в Фейсбук у середу.

Зеленський нагадав, що американці українського походження були удостоєні найвищої нагороди Збройних сил США за доблесть — Медалі Пошани (Medal of Honor). «Ці легендарні українсько-американські вояки: Ніколас Міньо, Джон Дутко і Ніколас Орешко служать живим свідченням американських цінностей. Інший приклад тихого, самовідданого служіння — це Роман Купчинський, людина, яка непомітно увійшла в історію», — зазначив він.

Президент України привітав Американську організацію ветеранів, Українських Американських Ветеранів (УАВ). «Сьогодні День ветеранів в Америці, українські американські ветерани трепетно зберігають українську культуру і бойовий дух козацтва. Дякую за вашу постійну підтримку України в ці важкі часи. Слава Україні! Боже, бережи Америку!», — наголосив він.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here