Звернення до Палати представників Конгресу США щодо окремого загону спеціального призначення «Азов» підписали вже 30 народних депутатів України, повідомив голова комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики Богдан Яременко (фракція «Слуга народу»).

«Понад 30 депутатів уже підписали. Це члени БЮТ, «Голосу» та «Слуги народу», — сказав Яременко в коментарі агентству «Інтерфакс-Україна» в кулуарах Верховної Ради у вівторок у Києві.

За його словами, інші фракції та групи не зверталися до нього з бажанням підписати цей документ.

«Я робив публічне оголошення щодо листа, персонально нікому не пропонував — у мене не такі стосунки з колегами», — зазначив він.

Як повідомлялося, 25 жовтня Яременко заявив, що підготував проект листа до 40 членів Конгресу США, які звернулися до держсекретаря Майка Помпео з вимогою пояснити, чому ОЗСП Нацгвадії «Азов» не внесено до списку терористичних організацій.

Він пояснив, що народні депутати не можуть залишити без реагування «спроби публічного паплюження одного з найбільш заслужених і боєздатних підрозділів Національної гвардії України — Окремого загону спеціального призначення «Азов».

Текст листа відкритий для підпису для всіх депутатів фракції «Слуга народу» та представників інших фракцій Верховної Ради. «Підписання та передання листа американській стороні відбудеться у вівторок, 29 жовтня 2019 року», — написав Яременко.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here